Hakkımızda

Next Rent A Car 1987 senesinden bugüne oto kiralama konusunda bir çok yerli yabancı firma, tur operatörleri, seyahat acentaları, işadamları, turistler ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımıza Türkiye çapında kiralık otomobil, transfer , şöförlü servis, ticari araç kiralama, uzun dönem filo kiralama hizmeti sunmaktadır.


Zamanında ve güleryüzlü hizmeti tecrübeli personeli ile titizlikle ve en uygun fiyatlarla sunan Next, 2011-2013 model değişik markalarda araç filosuna sahiptir. Her müşterisine birebir hizmet anlayışını ilke edinen ve bunu uygulayan Next, binlerce araçlık filo değil ama daha küçük yeterli bir filo ile her müşterisine daha kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Devamlı olarak farklılaşmanın, farklı hizmetin peşinde yeni ürünler geliştirmeye çalışan dinamik bir kadro ve takım ruhu ile çalışmalarını sürdürmekte bu ruhu müşterileri ile de paylaşmaktadır. Sektörde birçok ilk’i gerçekleştiren Next, günlük, haftalık, aylık ve uzun dönem tarifeleri, hafta sonu tarifeleri ile müşterilerine çok cazip imkanlar sunmaktadır, dahası onların ihtiyaçlarına göre yeni tarifeler üretebilmektedir.

Şoförlü araç kiralama, havalimanı transferleri ve kapıdan kapıya transfer servisini deneyimli ve güvenilir yabancı dil bilen şoförlerimizle, tertemiz son model üst sınıf klimalı araçlarımızla çok uygun fiyatlarla gerçekleştiren Next bu konuda da birçok seyahat acentası ve firmaya hizmet vermektedir.

Ticari araç kiralama i ile ilk defa sunan Next Renault Kangoo, Fiat Doblo, Renault Traffic gibi panel van araçları müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Bu araçları günlük, aylık, yıllık kiralamanın yanında saatlik kiralama olanağını da vermektedir.

Oto kiralama hizmetin yanı sıra müşterilerinin seyahat esnasında ihtiyaç hissedebilecekleri, bebek koltuğu, buz çantası, port bagaj, şemsiye, ogs cihazı, internet gibi yan hizmetleride vermektedir.

Marka lisans sahibi Emre Turizm İnşaat Taşımacılık San. ve Tic.Ltd.Şti. günlük özel turlar konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.


Next Rent A Car Kalite

Kurumsal ve Bireysel müşterilere yönelik araç kiralama hizmetlerinin geliştirilmesinde öncü ve yenilikçi olmak ve; Her zaman güleryüzlü hızlı hizmet sunarak ve müşteri yararını gözeterek hareket etmek; Yurtiçi ve yurtdışı müşteri portföyüne yönelik sürekli yenilenen filomuzla faaliyetlerimizi aşağıda belirtilen çerçeve içerisinde geliştirmek ana hedefimizdir.

DEVAMINI OKU

Next Rent A Car Kiralama Koşulları

Sürücü Belgesi ve Kiralama Yaşı Sınırlamaları (Ehliyet ve Yaş):
Kiracının A, B, C, D, E grubu araçlar için 23, F, G, H, X grubu araçlar için 25 yaşını doldurmuş olması ve en az 2 yıllık yerli veya uluslar arası ehliyete sahip olması gerekmektedir.

DEVAMINI OKU