Next Rent A Car Kalite

Kurumsal ve Bireysel müşterilere yönelik araç kiralama hizmetlerinin geliştirilmesinde öncü ve yenilikçi olmak ve; Her zaman güleryüzlü hızlı hizmet sunarak ve müşteri yararını gözeterek hareket etmek; Yurtiçi ve yurtdışı müşteri portföyüne yönelik sürekli yenilenen filomuzla faaliyetlerimizi aşağıda belirtilen çerçeve içerisinde geliştirmek ana hedefimizdir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAK

Müşteri gereksinim ve beklentilerini tespit etmek. Müşteri taleplerini zamanında ve istenildiği şekilde yerine getirmek. Müşteri memnuniyetini ölçmek,analiz etmek, şikayetleri değerlendirmek ve müşteriyi bilgilendirmek, şikayetin tekrarlanmamasını sağlamak. Kalitenin müşteri odaklı olduğu bilincini çalışanlara aşılamak.

ULUSLARARASI İTİBARLI ŞİRKET OLMAK

Oto kiralama konusu ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederek yapılan hizmetlere yansıtmak. Taahhüt edilen hizmetleri zamanında ve bir defada doğru yaparak maliyetleri düşürmek. Kalitesi tercih edilen bir şirket olmak.

ÇALIŞANLARIN AKTİF KATILIMINI SAĞLAMAK

Çalışanların bilgi seviyesini sürekli geliştirmek. Ekip çalışmasına önem vermek. İş güvenliği ve uygun çalışma ortamını sağlamak. Çalışan memnuniyetini arttırarak şirkete bağlılıklarını sağlamak.

DOĞAL ÇEVRENİN KORUNMASINI SAĞLAMAK

İşlerin planlanması ve yürütülmesi aşamasında çevreye zarar verecek etkileri en aza indirecek önlemleri almak ve etkin bir çevre bilinci yaratmak.

ISO 9001: 2000 SİSTEMİNİ SÜREKLİ GELİŞTİRMEK

Sektördeki en ileri kalite sistemlerini şirkette uygulamak. Tedarikçilerin kalite sistemlerinin gelişmesini sağlamak. Kalite sisteminin gelişmesi için kaynak ayırmak.